Atribuită
Cumpărare directă
Se doreste achizitia unei ( 1) bucati Pipeta monocanal, cu volumul variabil intre 1000 si 5000 µl, cu volumul variabil intre 1000 - 5000 µl, calibrata in conformitate cu standardul ISO 8655 Manerul pentru deget sa ofere o manevrabilitate ridicata si o reducere a greutatii pentru o aderenta mai buna.
- Număr anunț
- DA26783450
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 34938931)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 38437100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,22 RON
- Valoare atribuită
- 341,22 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.