Atribuită Cumpărare directă

Usi industriale sectionale (3buc.), usa pietonala (1buc.), placare cu panouri sandwish (aprox. 70mp), conform Caietului de sarcini si anuntului din SICAP cu nr. ADV1176659 din data de 16.10.2020.

Număr anunț
DA26761074
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI 642787)
Furnizor / câștigător
SKID SYSTEMS DOORS S.R.L. (CUI 27845490)
Cod CPV
44221240-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105.100 RON
Valoare atribuită
105.100 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105.100 RON

din 105.100 RON estimat