Atribuită Cumpărare directă

MIXER UM12VST 1100W 120MM HIKOKI BUC 1,00 609,00 511,76 97,24 1031946 FERASTRAU CIRC. 1400W GKS190 0601623000 BUC 1,00 675,00 567,23 107,77 1035991 LAMPA APR. PIEZZO +2 BUTELII W000380892 BUC 1,00 120,00 100,84 19,16 7000038 BURGHIU SDS PLUS 12X400 96269/2608833812 BUC 1,00 55,29 46,46 8,83 7000040 BURG SDS+ 16X400 1618596259/2608833829 BUC 1,00 81,98 68,89 13,09 7000086 BURGHIU SDS PLUS 10X150 96265/2608833799 BUC 1,00 21,66 18,20 3,46 1011671 BURGHIU SDS PLUS 6X160X100 782416 HIKOKI BUC 1,00 11,13 9,35 1,78 7000092 BURGHIU SDS PLUS 8X100 2608833789 BUC 1,00 14,08 11,83 2,25 7003507 BURGHIU SDS PLUS 14X210X150 782472 HIKOK BUC 1,00 28,23 23,72 4,51 1051916 CUTTER 18MM HOLZER PROFI 49G-L1 SK2 BUC 2,00 24,59 41,33 7,85 7008957 FOARFECA TABLA 250MM DR 609336 568 BUC 1,00 86,89 73,02 13,87 7005165 CABLU PT CANALE D16 10M BUC 1,00 195,01 163,87 31,14 5014445 TRAFALET BLANA MIEL HOLZER PRO 250MM-145 BUC 1,00 55,29 46,46 8,83 7027425 GREBLA METALICA PT FRUNZE COMBISYSTEM BUC 1,00 87,50 73,53 13,97 7027496 FOARFECE GRADINAR BUC 1,00 40,31 33,87 6,441 7027508 SAPALIGA DREAPTA 3 COLTI COMBYSISTEM BUC 1,00 53,28 44,77 8,51 Total 1.835,13 348,70 Total de plata ( col.5 + col.6 ) 2.183,83, conform oferrtei cu nr. 10095318 din 04.11.2020

Număr anunț
DA26766727
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SATU MARE (CUI 4481144)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.835,13 RON
Valoare atribuită
1.835,13 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.835,13 RON

din 1.835,13 RON estimat