Atribuită Cumpărare directă

TUBURI UV PENTRU LAMPI , CONFORM REFERAT NR. 27766/04.11.2020.- LML

Număr anunț
DA26783113
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
31681000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654 RON
Valoare atribuită
654 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654 RON

din 654 RON estimat