Atribuită Cumpărare directă

Canule perfuzie retrograda in sinusul coronar

Număr anunț
DA26770339
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0521 BUCURESTI (CUI 8372077)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
24111900-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat