Atribuită
Cumpărare directă
Nr Crt Produs UM cant Pret unitar (fara TVA) lei Valoare lei 1 Servetele Puf pop up 2 str. 150buc/cut Cutii 23 4.89 112.47 2 Servetele de masa 25x25 cm 100 buc/pac Bucati 5 1.99 9.95 3 Servetele umede antibacteriene Bucati 12 8.99 107.88 4 Hartie prosop rola Jumbo 100 m 2 straturi cal premium Bucati 6 8.89 53.34 TRANSPORT GRATUIT
- Număr anunț
- DA26772343
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 39513200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283,64 RON
- Valoare atribuită
- 283,64 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.