Atribuită Cumpărare directă

Reactivi de laborator proiect de cercetare PD209/2020-PN-III-P1-1.1-PD-2019-0603;Kit colorimetric de testare a activitatii aceticolinesterazei si Kit colorimetric de testare a activitatii monoamonoxidazei

Număr anunț
DA26773216
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.586,40 RON
Valoare atribuită
4.586,40 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.586,40 RON

din 4.586,40 RON estimat