Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor anunt ADV1182383. Politele vor avea valabilitate începând cu 13.11.2020 și vor fi predate la sediul CJ Botosani din str. Piața Revoluției nr. 1-3 d-lui Șchiopu Florin tel. 0742750797, pană la data de 12.11.2020.

Număr anunț
DA26785668
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.016,94 RON
Valoare atribuită
2.016,94 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.016,94 RON

din 2.016,94 RON estimat