Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN-30770100 Folie transparenta din polipropilena (PP) cu perforatii standard pentru indosariere Deschidere: partea superioara Format: A4 Grosime: 55 microni Ambalare: 100 buc/set

Număr anunț
DA26785647
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,75 RON
Valoare atribuită
144,75 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,75 RON

din 144,75 RON estimat