Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA. !- DORIM FACTURARE SEPARATA, deoarece se finanteaza prin Program National AP-IE/RE Hepa Merz gran.sol.orala*30pl*5g / COMBINATII(L-ORNITINA - L-ASPARTAT)

Număr anunț
DA26750810
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON

din 1.390 RON estimat