Atribuită Cumpărare directă

Lac yacht, culoare stejar 2.5l/cutie - 3 cuti; vopsea verde inchis 750 ml - 8 buc; vopsea negru 750 ml - 14 buc; diluant 0.9l - 8 buc; trafalet, 250 mm, fibra 7mm - 2 buc; pensula 5 cm - 2 buc; pensula 10 cm - 2 buc.

Număr anunț
DA26793157
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44812210-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,22 RON
Valoare atribuită
747,22 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,22 RON

din 747,22 RON estimat