Atribuită
Cumpărare directă
Vata hidrofila tip BC 200 grame, conform Anuntului de publicitate nr. ADV1178853/26.10.2020 Culoare: alb Marimi: 200 grame Compozitie Material: 50% bumbac si 50% celofibra Caracteristici: -vata hidrofila nesterila este destinata utilizarii in diverse domenii ale practicii medicale, veterinare -se utilizeaza in igiena si cosmetica
- Număr anunț
- DA26806672
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
- Cod CPV
- 33141117-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,66 RON
- Valoare atribuită
- 8,66 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.