Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 BARA OTEL BST500S D10MM (6ML-BUC) #2000000422237 buc 10 11.7647 2 ELECTROZI STITFIN 3.25*450/5.8 KG/CUT#2000000133423 #3278640711472 buc 1 97.0588 3 DISC TAIERE A 36 R SUPRA 230X2X22.2 #4014855101788 buc 10 8.3193 4 LAC IG5230 PROT.EXTRA STEJAR 0.75L #5946046045023 buc 1 27.3109 5 MOMEALA RATICIDA PB SUB FORMA GEL 150GR #5997378771760 buc 10 7.2477 6 LIPICI BIOSTOPKAPTAKOLLA#2000000102863#5997378711032#8021235009387 #8002297010252 buc 4 6.3025 7 BURGHIU PT.METAL HSS 4MM DIN338 TIP N ECO (2BUC-PAC) #4000146150405 buc 5 3.9496 8 BURGHIU METAL HSS 5MM DIN338 TIP N ECO #4000146150504 buc 10 2.9412 9 LANT CU ZALE ZINCAT 6.5 MM (ML)#2000000153599 m 10 9.6639 10 ULEI SPECIAL MEC. FIN 1/1L #6422154003425 buc 1 15.042 11 CABLU MYYM 3X1.5#2000000061627 m 15 2.1008 12 BEC NORMAL E27 40W 24V PHILIPS #8711500022936 buc 10 7.479 13 LAMBRIU MOLID A TRAP.12.5X96X4000MM 10BUC-CUT(3.84MP-CUT)#2000000266275 #9002789314928 buc 19 88.2353 14 LAC IG5230 PROT.EXTRA STEJAR 2.5L #5946046046853 buc 8 83.9496 15 POLISTIREN EPS A200-20MM #2000000420660 buc 24 3.1933 16 GULER PT. LEMN #2000000344126 buc 50 0.2941 17 DISC TAIERE A960 125X1X22.23MM #4014855206544 buc 10 4.1176 18 DISC SMT624 125X22.23MM P60 #2000000298351 #4014855208487 buc 3 10 19 SAVO MULTI CLEANER DESINFEXTANAT 4L #7290014004825 #7290014006928 buc 2 25.1261 20 HOLSURUB 4X60 buc 50 0.06 21 HOLSURUB 3.5X60 buc 200

Număr anunț
DA26781057
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.261,88 RON
Valoare atribuită
3.261,88 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.261,88 RON

din 3.261,88 RON estimat