Atribuită Cumpărare directă

Pachet „PRODUSE IT SI ACCESORII” conform ADV1178272 format din: Tableta Samsung Galaxy Tab S6 Lite P610, Procesor Octa-Core 2.3GHz, Ecran TFT Capacitive Touchscreen 10.4", 4GB RAM, 64GB Flash, 8MP, Wi-Fi, Bluetooth, Android, S-Pen (Negru) - Buc 1 - 1499 lei Protectie Book Cover cu tastatura Samsung EF-DT860UJEGWW pentru Samsung Galaxy Tab S6 T865 (Gri) Buc 1 - 502 lei Folie Sticla Samsung Galaxy Tab S6 Lite 10.4 P610/P615 Hofi Glass Pro+ 9H - Clear Buc 1- 80 lei HDD extern ADATA, 2TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Albastru Buc 1 - 292.4 lei; Husa Ugreen SSD/HDD extern si accesorii GSM, marime L, Negru Cod : 6506477 - buc 1 - 100 lei

Număr anunț
DA26796306
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
43329000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.473,40 RON
Valoare atribuită
2.473,40 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.473,40 RON

din 2.473,40 RON estimat