Atribuită
Cumpărare directă
Pachet servicii fibra internet banda garantata: serviciu de banda internet viteza garantata 200 Mbps up to 500 Mbps. Costul total lunar al serviciilor este de 150 EURO fara TVA, reprezentand 741,57 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO=4.9438 RON valabil in data de 30.10.2020
- Număr anunț
- DA26777622
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „PETRE GHELMEZ” (CUI 24027259)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.797,68 RON
- Valoare atribuită
- 17.797,68 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.