Atribuită Cumpărare directă

1. Bara aliaj lipire selectiva, temperatura de lipiere scazuta 200-250C,+B2:C54 2.5 kg - 20 bucati 2. Pasta lipit, tip LMPA-Q6, temperatura scazuta de topire 139°C-176°C, 500gr - 20 bucati 3. Flux pe baza de apa pentru lipire selectiva, continut de solid 3.7 %+-0.1%, recipient 1L - 15 bucati 4. Alcool izopropilic, puritate 99.9%, 1L - 10 bucati 5. Aliaj lipire fara plumb, fir 0.5mm, rola 250g, compozitie Sn-Ag-Cu, flux tip no clean - 10 bucati 6. Placa dezvoltare convertor Analog/Digital ADS127L01EVM - 1 bucata 7. Amplificator operational, OPA1612, 40 MHz, 27 V/µs, SOIC, 8 Pini - 20 bucati 8. Convertor A/D, PCM1794, 24 bit, 192 kSPS, SSOP, 28 Pini - 6 bucati 9. Buffer, 74LVC1G125, 1.65 V to 5.5 V, SOT-23-5 - 100 bucati 10. Buffer, 74AHCT1G125, 4.5 V to 5.5 V, SC-70-5 - 100 bucati 11. Tranzistor NPN, BC847, 45 V, 100 mA, 250 mW, SOT-23, rola 3000 buc - 1 bucata 12. Tranzistor PNP, BC857, -45 V, -100 mA, 250 mW, SOT-23, rola 3000 buc - 1 bucata 13. Dioda semnal mic 1N4148W, 100 V, 150 mA, 1 V, 4 ns, 2 A - 400 bucati 14. punte redresoare MSB30M-13, 1 kV, 3 A, MSBL, 1.1 V, 4 Pini - 100 bucati 15. Regulator tensiune liniar LD29150DT33R, LDO, 400mV Dropout, 3.3Vout, 1.5Aout, TO-252-3 - 50 bucati 16. Regulator tensiune liniar LD29150DT50R, LDO, 400mV Dropout, 5Vout, 1.5Aout, TO-252-3 - 50 bucati 17. Resistor SMD, 0603, 10R, Thick film, ≤5%, rola 5000 Buc - 2 bucati 18. Resistor SMD, 0603, 22R, Thick film, ≤5%, rola 5000 Buc - 2 bucati 19. Resistor SMD, 0603, 33R, Thick film, ≤5%, ..

Număr anunț
DA26773565
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
TECNOSERVICE EQUIPMENT SRL (CUI 11906663)
Cod CPV
31711500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.014 RON
Valoare atribuită
39.014 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.014 RON

din 39.014 RON estimat