Atribuită Cumpărare directă

Smartwatch Fitbit Versa 2™/SE, NFC, Black/Carbon Platformă de dezvoltare eHealth MySignals SW BLE Complete Kit

Număr anunț
DA26765738
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31712115-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.142 RON
Valoare atribuită
7.142 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.142 RON

din 7.142 RON estimat