Atribuită
Cumpărare directă
1 Measuring cylinder, class A, blue graduation Measuring cylinder, class A, DURAN® blue graduation, certified conformity, with dated batch identification, main point ring graduation, with spout, hexagonal glass socket, calibrated for IN, DIN EN ISO 4788. 25ml. 2240170 buc Hirschmann 26.76 . Minim livrabil 2 bucati.
- Număr anunț
- DA26751585
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,56 RON
- Valoare atribuită
- 160,56 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.