Atribuită Cumpărare directă

„Lucrări de reparații la instalația de utilizare gaze naturale (inclusiv proiectare + obținere avize) la Colegiul Tehnic Mihai Bravu, str. Ion Țuculescu nr. 42”, conform caietului de sarcini anexat. Va solicitam ca inainte de data limita de deliberare, respectiv 11.11.2020, sa transmiteti, la adresa de e-mail relatiipublice@primarie3.ro, oferta tehnica, oferta financiara si formularele atasate la sectiunea Documente. Va rugam sa nu deliberati inainte de transmiterea documentelor.

Număr anunț
DA26763735
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
MIRAL INSTAL COMPANY SRL (CUI 15198012)
Cod CPV
45231221-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.500 RON
Valoare atribuită
26.500 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.500 RON

din 26.500 RON estimat