Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luni pentru autoturismul cu numarul de inmatriculare BV16YTS incepand din 20.11.2020

Număr anunț
DA26764822
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA BRASOV (CUI 16440270)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,70 RON
Valoare atribuită
114,70 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,70 RON

din 114,70 RON estimat