Atribuită Cumpărare directă

CIF CREMA CURATAT- 4 BUC CIF GEAMURI 750ML- 4 BUC DOMESTOS 750ML- 4 BUC PUR 750ML- 6 BUC SACI 60/10 - 5 BUC SACI 35/15- 5 BUC JOINT 150 ROLA PROSOP- 6 BUC OMO 5L- 2 BUC

Număr anunț
DA26770631
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
Furnizor / câștigător
MAJORDOM HYGIENE SRL (CUI 27279137)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,82 RON
Valoare atribuită
374,82 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,82 RON

din 374,82 RON estimat