Atribuită
Cumpărare directă
DiskStation DS418 | Home & Office | CPU Realtek RTD1296, 64-bit, Quad Core 1.4 GHz | 2 GB DDR4 | Drive Bays: 4 x 3.5"/2.5" SATA | Max. Internal Raw Capacity: 64 TB (16 TB HDD x 4) | 2 x RJ-45 Gigabit LAN | 2 x USB 3.0 | RAID: Synology Hybrid RAID, Basic,JBOD, RAID 0/1/5/6/10 | Licente supraveghere IP cam: Max. 30 (2 licente incluse); 1 x HDD intern Seagate, 3.5", 2TB, IronWolf, SATA3, 5900rpm, 64MB
- Număr anunț
- DA26780297
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA ORADEA (CUI 4208528)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 30237100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.224 RON
- Valoare atribuită
- 28.224 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.