Atribuită Cumpărare directă

MUFA RAPIDA PENTRU METAL 21/2" FI = 2 BUC NIPLU REDUS ZN 21/2"-2" = 1 BUC DOP ZN 21/2" = 1 BUC COT ZN 2" NR.2 = 1 BUC

Număr anunț
DA26806659
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI 20302550)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI 13143037)
Cod CPV
39370000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470,48 RON
Valoare atribuită
1.470,48 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470,48 RON

din 1.470,48 RON estimat