Atribuită Cumpărare directă

Manusi de unica folosinta nitryl fara pudra marimea S-STOC SUFICIENT! DORIM 200 CUTII S 200 CUTII L LA 57 RON/CUTIE

Număr anunț
DA26791425
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.200 RON
Valoare atribuită
23.200 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.200 RON

din 23.200 RON estimat