Atribuită
Cumpărare directă
K-SEPT Solutie Dezinfectant de suprafete alcool 75%, 5L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 103/24.04.2020 Descriere: Dezinfectant de suprafete pe baza de alcool etilic. Dezinfectant dezinfectanti de pentru maini K-sept 10L cu aviz avizat Cantucuzino
- Număr anunț
- DA26791680
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.680 RON
- Valoare atribuită
- 2.680 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.