Atribuită
Cumpărare directă
Pozitia de catalog contine inlocuire tronson de teava otel cu lungimea de 1 m la pozitie in canal tehnic cu diametru nominal pana la . Pozitia contine manopera si materiale conexe in vederea inlocuirii (acetilena, oxigen, material de adaos pentru sudura); Pozitia de catalog nu contine teava de otel pentru inlocuire.
- Număr anunț
- DA26791766
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- INSTALLTECH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 14701751)
- Cod CPV
- 50700000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.