Atribuită Cumpărare directă

NF 89 A/Neagu ; Locuinta mobilata 2 camere Str Academiei

Număr anunț
DA34850728
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ALIA RENT A CAR (CUI 19024450)
Cod CPV
55250000-7 · Servicii de inchiriere de locuinte mobilate pe termen scurt (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.468 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
17.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.468 RON