Atribuită Cumpărare directă

Intocmirea documentatiei de cadastru necesare la înscrierea în Cartea funciara a dreptului de proprietate a statului si administrarea RA- APPS prin Sucursala de Reprezentare si Protocol Sinaia a unor bunuri imobile (terenuri) ramase in urma retrocedarilor : - Teren şi cale transport hotel “TANŢI” din Sinaia, str. O. Goga nr. 37, jud. Prahova , in suprafata de 51,75 mp; - Teren de la Restaurantul “Vânătorul “ Cumpătu, Sinaia , jud. Prahova, in suprafata de 491,13 mp Prin documentatie cadastrala se întelege ansamblul de servicii prin care se realizeaza identificarea amplasamentului, analizarea situatiei existente, corelarea datelor cu informatiile aflate in baza de date a oficiului teritorial, ridicarea detaliilor planimetrice, reprezentarea pe schite sau planuri cadastrale a bunurilor imobile, indiferent de destinatia lor, prelucrarea datelor si elaborarea documentatiilor pentru fiecare imobil in parte, cu respectarea prevederilor : - Legii nr. 7/13 martie 1996 a cadastrului şi a publicităţii imobiliare, republicată şi actualizată; - Ordinul Agenţiei Naţionale de Cadastru şi Publicitate Imobiliară nr.1340/2015 pentru aprobarea Regulamentului privind conţinutul, modul de întocmire si receptie a documentaţiilor cadastrale în vederea înscrierii în cartea funciară.

Număr anunț
DA26782015
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE EXPERTIZE TEHNICE JUDICIARE VLAD VALERIU CRISTIAN (CUI 28565463)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat