Atribuită Cumpărare directă

Revizie pentru Buldoexcavator JCB 3CX Super Sitemaster, si piesele urmatoare: -Motoras stergator fata; -Prezon roata spate; -Curea ventilator; -Aparatoare roata spate dreapta; -Sticla stop spate stanga/dreapta;

Număr anunț
DA26763686
Autoritate contractantă
COMUNA ANDRID (CUI 3897076)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.040,75 RON
Valoare atribuită
4.040,75 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.040,75 RON

din 4.040,75 RON estimat