Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze următoarele produse de dezinfectat: 1) Dezinfectant pardoseală – detergent dezinfectant pardoseală 4 litrii = 4buc., 2) Alcool sanitar, 0,5 L = 20 buc., 3) Dezinfectant suprafețe – dezinfectant universal pentru suprafețe 750 ml cu pompită = 20 buc., 4) Servețele dezinfectante antibacteriene = 30 set, 5) ) Hârtie igienică 3 straturi, 10 role = 100 seturi produsele sunt necesare pentru buna desfășurare a activității în instituție.
- Număr anunț
- DA26763998
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 33761000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.948 RON
- Valoare atribuită
- 1.948 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.