Atribuită Cumpărare directă

Seringi 1ml 450,0,18, 81. Seringi 5ml 231, 0,18, 41,58 Tifon 5m 12, 7,46, 89,52 Seringi 2ml 210, 0,17, 35,70.

Număr anunț
DA26797470
Autoritate contractantă
Serviciul de Asistenta Medicala al municipiului Galati (CUI 26716896)
Furnizor / câștigător
ALOPATIA SRL (CUI 10478275)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,80 RON
Valoare atribuită
247,80 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,80 RON

din 247,80 RON estimat