Atribuită Cumpărare directă

Confectie metalica pentru terasa de la intrarea in scola (suprafata 4,2 latime si 3,8 lungime) -achizitionare si montare confectie metalica demontabila,vopsita si acoperi8ta cu policarbonat pe suprafata de 4,2 x 3,8 pentru a acopewri treptele de la intrarea in scoala. Confectia metalica este demontabila.

Număr anunț
DA26778718
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 TIMISOARA (CUI 29126610)
Furnizor / câștigător
SAD SPORT VEST SRL-D (CUI 36778837)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat