Atribuită
Cumpărare directă
Cerinţe tehnice minimale : EP Plug – in E-D v203 VP Echo PAC Plug-in E-D v203 GE Repl Kit Toate datele si masuratorile sunt transferate direct de pe ecograf si informatia este organizata intr-un raport detaliat ce include imagini , grafice si alte date ale pacientului. Instalare şi punere în funcţiune – DA Instruire personal utilizator – DA Termen de garanţie : 12 luni Termen de livrare : 30 zile
- Număr anunț
- DA26795866
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 48219700-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.448 RON
- Valoare atribuită
- 35.448 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.