Atribuită
Cumpărare directă
Dermofarm Dezinfectant Maini 5000 ml, FARMEC Sapun lichid antibacterian - 5L, Dermofarm Dezinfectant pentru Suprafete 5000 ml,FARMEC Gel Dezinfectant Maini 500 ml - cu pompita,NUFAR Dezinfectant Universal 750 ml cu Trigger,NUFAR Dezinfectant Universal 5000 ml
- Număr anunț
- DA26790844
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic Vlad Tepes Timisoara (CUI 29109546)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.172,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.172,60 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.