Atribuită Cumpărare directă

Mixer pasiv/analogic Dynacord CMS 1000-3 canale (Mono + Stero): 6 (mic / linie) + 4 (mic / stereo) auxiliare (MON, FX, AUX): 2 Pre, 2 Post, 2 Pre/Post comutabil gain microfon (mono/ stereo): 0 la +60dB / +10 la +60dB gain linie/CD/USB (stereo): -10 la +20dB distorsiuni armonice THD la 1 kHz, MBW = 80 kHz: mai mic de 0.005% raspuns in frecvente -3 dB, ref. 1 kHz: 15 Hz - 70 kHz crosstalk intercanale la 1 kHz: mai mic de -80dB Fader si FX/AUX/MON-Send attenuation > 85 dB Channel to Channel < -80 dB sensibilitate de intrare (cu controalele de nivel la maxim) MIC / LINE (Mono) / LINE (Stereo) / CD (Stereo): -74 dBu (155 μV) / -54 dBu (1.55 mV) / -34 dBu (15.5 mV) / -34 dBu (15.5 mV) nivel maxim: intrari de microfon +21dBu intrari mono linie / stereo +41 dBu / +30dBu; alte intrari si iesiri: +22dBu zgomot de intrare echivalent, intrare microfon 150 Ohmi: -130dBu EQ pe canale: joase ±15dB/60Hz medii mono ±15dB/100Hz-8kHz medii stereo ±12dB/2.4kHz inalte ±15dB/12kHz EQ master pe 11 benzi ±10dB: 63, 125, 250, 400, 630, 1k, 1.6k, 2.5k, 4k, 6.3k, 12k Hz filtru de taiere a joaselor la 80Hz, 18dB/octava filtru pentru voce comutabil filtru feedback, MON 1/2: 70Hz - 7kHz, Notch, -9dB procesor de efecte dual pe 24/48 biti efecte: 100 de fabrica + 20 utilizator, Tap-Delay afisaj: 128 x 64 px OLED interfata audio digitala integrata cu conexiune USB: 4 intrari/ 4 iesiri, convertor AD/DA 24 biti, rate de esantionare 44.1/48/88.2/96kHz interfata MIDI integrata phantom power comutabil pe grupe +4

Număr anunț
DA26807402
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
32342410-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.361,34 RON
Valoare atribuită
5.361,34 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.361,34 RON

din 5.361,34 RON estimat