Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE, ROLETE PANZA CAUCIUCATA

Număr anunț
DA26806853
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VOITINEL (CUI 16846031)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
39515440-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.416 RON
Valoare atribuită
13.416 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.416 RON

din 13.416 RON estimat