Atribuită
Cumpărare directă
ROBINET F 3/4 1 BUC*25.21;STUT FILETAT 1/2 1 BUC*2.94 ; RED BZ 3/4-1/2 2 BUC *2.52 ; BANDA TEFLON 3 BUC*1.26 ; PRELUNGITOR IX 1 CM, 2 BUC*1.26 ; PREL IX 2 CM 2 BUC*1.68 ; ROBINET F 1/2 1 BUC *21.01 ; STUT FILETAT 1/2 1 BUC *2.94 ; NIPLU BZ 3/4-1/2 1 BUC*2.94 COT ZN 1/2 1 BUC*2.10; CANEPA 1 BUC*2.10 ; DOP BZ 1/2 4BUC*2.1; RACORD FLEX 50 CM 1 BUC*5.46; MANSON WC 1 BUC*3.36 ; MUFA PE 40 1 BUC*8.40 ; CLEMA PPR 25 6 BUC*0.588
- Număr anunț
- DA26792909
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
- Furnizor / câștigător
- UNIC INSTALAŢII S.R.L. (CUI 42183493)
- Cod CPV
- 44167100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,09 RON
- Valoare atribuită
- 103,09 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.