Atribuită
Cumpărare directă
CUIE 3X80 CUTIE 1KG 1 CUT SARMA ZINCATA 2,5MM ROLA 10 KG 1 ROL SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X25MM(1000 BUC 1 CUT SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X35MM(1000 BUC 1 CUT SURUB RIG. AUTOFI. 212/3,5X45MM(500BUC) 1 CUT CUIE 1,8X40 CUTIE 1KG 1 CUT CUIE 3X60 CUTIE 1KG 1 CUT SURUB CAP HEXAGONAL M6X60 ZA DIN933-6.8 100 BUC SD PIULITA HEXAGONALA DIN934-8 M6 ZA 105 BUC DIBLU NYLON+SURUB 8x100 1pg=25 buc 1144 1 PUN DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN DIBLU NYLON+SURUB 6x60 1pg=50 buc 01140 1 PUN CIL.SIG.AMPR URBIS CR.A 01 CAN 40X50 5CH 4 BUC BEC LED A60 15W E27 6500K LOHUIS # 20 BUC SENZOR MISCARE IP65 CU INFRAROSU HEPOL 9 BUC SEDNA INTR. SIMPLU SDN0100121 15 BUC SEDNA INTR. DUBLU SDN0300121 15 BUC SEDNA RAMA 1 POST ALBA SDN5800121 30 BUC DISJ ACTI9 IK60N 1P 16A C A9K24116 5 BUC DISJ ACTI9 IK60N 1P 20A C A9K24120 5 BUC DISJ ACTI9 IK60N 1P 25A C A9K24125 5 BUC HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR6 AA 5 SET HOFF SET 24 BATERII ALKALINE LR03 AAA 5 SET HOFF SET 2 BATERII ALKALINE TIP LR14-C 5 SET BATERIE EASY LAVOAR MONO MY 3555-2 10 BUC SET GARNITURI I (1540+1535+1524A) 15 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 20 BUC KOMFORT ROBINET FLOTOR REZ.INC.3/8"C16 20 BUC MEC.WC EVAC.2" F.FLOTOR AP.SIMP. MD2G-00 2 BUC LAC PROTECTOR CIRES IG5170-C 2,5L 2 BUC LAC PROTECTOR TEC 2,5L 2 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 20 BUC OSK SW SUPERLAV MAT A-M INT ALB 15L+A 4L 10 BUC MOMENT ONE FOR ALL UNIVERSAL 390 G 8 BUC
- Număr anunț
- DA26792971
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL LIVIU REBREANU (CUI 4347771)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.885,38 RON
- Valoare atribuită
- 5.885,38 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.