Atribuită
Cumpărare directă
Laptop ASUS X509JB cu procesor Intel® Core™ i3-1005G1, Laptop HP 15-db1100ny cu procesor AMD Ryzen 5 3500U pana la 3.70 GHz, 15.6", Full HD, 4GB, 1TB HDD si Tabla interactiva Mimio Boxlight 781T in cadrul proiectului ,, CONTINUARE LUCRARI LICEUL ,, ION LUCA" INTERNAT SI CANTINA CU SCHIMBARE DESTINATIE IN SALI DE CLASA SI INTERNAT
- Număr anunț
- DA26806797
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI 14346218)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.813,54 RON
- Valoare atribuită
- 37.813,54 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.