Atribuită
Cumpărare directă
Nr. Crt. Denumire comercială/concentrație Cod produs UM Cantitate Pret unitar HEMATOLOGIE 1. ABX MINOTROL 16 TWIN 2H, 2042209, KIT, Cantitate 1, P.U. 165.00 Lei 2. ABX MINOTROL 16 TWIN 2L, 2042208, KIT, Cantitate 1, P.U. 165.00 Lei 3. ABX MINOTROL 16 TWIN 2N, 2042202, KIT, Cantitate 1, P.U. 165.00 Lei 4. ABX MINOCLAIR 0.5 L, 401005, BUC, Cantitate 1, P.U. 60.00 Lei 5. ABX EOSINOFIX, 206010, BUC, Cantitate 1, P.U. 257.14 Lei 6. ABX BASOLYSE 1 L, 906003, BUC, Cantitate 4, P.U. 248.57 Lei 7. ABX CLEANER 1 L, 903010, BUC, Cantitate 2, P.U. 34.29 Lei 8. ABX DILUENT 20 L, 901020, BUC, Cantitate 4, P.U. 375.51 Lei BIOCHIMIE 1. BILIRUBINA TOTALA, A11A01639, KIT, Cantitate 5, P.U. 43.45 Lei 2. CK CONTROL, A11A01786, KIT, Cantitate 1, P.U. 564.74 Lei 3. BILIRUBINA DIRECTA, A11A01635, KIT, Cantitate 5, P.U. 32.45 Lei 4. CK MB, A11A01643, KIT, Cantitate 10, P.U. 313.30 Lei 5. GLUCOZA, A11A01668, KIT, Cantitate 10, P.U. 47.31 Lei 6. CREATININA, A11A01933, KIT, Cantitate 10, P.U. 44.90 Lei 7. UREA, A11A01641, KIT, Cantitate 10, P.U. 52.25 Lei 8. CLEAN CHEM, A11A01789, KIT, Cantitate 1, P.U. 369.21 Lei 9. DEPROTEINIZER, A11A01754, FL, Cantitate 5, P.U. 96.07 Lei 10. AMILAZA, A11A01628, KIT, Cantitate 10, P.U. 153.98 Lei CONSUMABILE BIOCHIMIE 1. CUVETE SEGMENTS RACK PENTRA, A11A01891, KIT, Cantitate 2, P.U. 1137.51 Lei REACTIVI ANALIZOR IONI 1. KIT REACTIVI 800 ML NA/K/CL, 2121, BUC., Cantitate 1, P.U. 1250.00 Lei 2. SOLUTIE SPALARE ZILNICA EASY LINE, 2118, BUC., Cantitate 1, P.U. 450.
- Număr anunț
- DA26807552
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.109,33 RON
- Valoare atribuită
- 16.109,33 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.