Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHIZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA CRIOTUBURI 4 ML / CRIOTUB 4 ML, cu filet exterior, sticle picuratoare 100 ml cu dop rodat / Sticla transparenta cu dop rodat picurator 100 ml, Masca de protectie FFP2 cu filtru 3M cod 9320 - PLIATE - AMBALATE INDIVIDUAL- PROTECTIE BIOLOG.

Număr anunț
DA26778716
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
Cod CPV
33157100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.930,60 RON
Valoare atribuită
3.930,60 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.930,60 RON

din 3.930,60 RON estimat