Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: 1 HERA INTERIOR ALB 15L#5995061999118 #5996281023959 #5996281023959 #5996281023966 #5946062021438 buc 14 88.2353 2 FOLIE PROTECTIE 5X4M 60 MICR.TMAX #5949005611970 buc 6 12.1849 3 PENSULA S31-4 LATA ZUGRAV BRICO #8420118931102 buc 1 15.8824 4 LAC VEKTORR NITRO LUCIOS 0.75L #2000000323732 buc 2 19.2437 5 VOPSEA DANKE ALB 0.75L#5946062000051 #5946062003687 buc 1 16.7227 6 DILUANT NITRO 209 0.9L CUTIE METAL #6420574000536 buc 1 13.0252 7 TRAFALET MULTICOLOR 250X48X8MM TMAX-PROFI #5949005613233 buc 2 15.042 8 BANDA MASCARE 40 GRADE 48X40 HOBBY #5948966016077 buc 8 6.3025 9 PROMAX LEMN PARCHET CLASIC 5L #5946039004730 buc 7 33.5294
- Număr anunț
- DA26808446
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44810000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.707,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.707,74 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.