Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de prelevare şi efectuare analize din probe de apă freatică, probe de apă de suprafaţă şi probe de levigat aferente depozitelor neconforme de deşeuri închise Abrud, Aiud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș: analiză apă freatică – Depozite Abrud, Aiud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș - 21 buc; analiză apă de suprafață – amonte și aval: Depozite Abrud, Alba Iulia, Blaj, Cîmpeni, Cugir și Ocna Mureș - 12 buc; analiză levigat – Depozite Aiud și Alba Iulia - 2 buc; mobilizare, echipamente, transport, recoltări probe - 1 buc, în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 24780/06.11.2020, Invitația de participare nr. 24241/02.11.2020 publicata pe site-ul www.cjalba.ro și Anuntul de publicitate nr. ADV1180849/03.11.2020 publicat in SEAP. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26790836
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 71900000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.724 RON
- Valoare atribuită
- 6.724 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.