Atribuită
Cumpărare directă
DEZINFECTANT (DOMESTOS sau MR PROPER) 5L BUC 8 X 39.00 DETERGENT PENTRU GEAMURI 1L BUC 16 X 5.60 CIF (CREMĂ) 500 ml BUC 15 X 9.50 PRAF DE CURĂŢAT (AJAX) 450g BUC 3 X 7.50 SĂPUN LICHID 0,5l BUC 16 X 5.00 SACI MENAJER 35l BUC 60 X 4.15 SACI MENAJER 120l BUC 10 X 9.80 LAVETĂ TEXTIL SET3 SET 10 X 8.15 MOP BUMBAC 250 gr BUC 21 X 6.00 HÂRTIE IGIENICĂ 40 ROLE/BAX BAX 3 X 26.50 ROLA PROSOP HARTIE 100m BUC 10 X 12.00 DEODORANT WC 3BUC/SET BUC 12 X 16.50
- Număr anunț
- DA26768931
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PATAKY AGOTHA MADARAS (CUI 29032981)
- Furnizor / câștigător
- COLOR GOLD SRL (CUI 30349216)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.598,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.598,60 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.