Atribuită Cumpărare directă

Miops Smart Trigger este un trigger pentru fotografia de mare viteza, care poate declansa aparatul de fotografiat sau blitul prin mai multe moduri. In plus, acest trigger poate fi operat cu un smartphone (Android sau iOS) prin Bluetooth. Miops Smart Triggers extinde capacitatea de declansare si va permite sa faceti fotografii intr-un mod mai creativ. Dispune de: senzori de lumina, sunet si laser. Miops foloseste acesti senzori pentru a detecta de exemplu, fulgere, artificii, spargerea de baloane, stropi de apa si explozii. Miops Smart Trigger va detecta acest lucru si va declansa blitul sau aparatul de fotografiat. Senzorul inteligent de declansare este foarte sensibil, astfel incat el poate raspunde in timp de o milisecunda pe un impuls (lumina, sunet si laser). HDR, timelapses şi DIY

Număr anunț
DA26791457
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
31700000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat