Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE margarina; iaurt; oua br topita; piept pui; mere; ; usturoi; ceapa; morcovi; telina; cartofi; pate; paste; faina alba; faina malai; cea

Număr anunț
DA26807716
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,07 RON
Valoare atribuită
842,07 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
16.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,07 RON

din 842,07 RON estimat