Atribuită Cumpărare directă

Ultrabook Asus ZenBook Pro Duo UX581GV-H2003R (Procesor Intel® Core™ i7-9750H (12M Cache, up to 4.50 GHz), 15.6" UHD, Touch, 32GB, 1TB SSD, nVidia GeForce RTX 2060 @6GB, Win10 Pro, Albastru)

Număr anunț
DA26774779
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.596,63 RON
Valoare atribuită
11.596,63 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.596,63 RON

din 11.596,63 RON estimat