Atribuită
Cumpărare directă
Continut: 617663 HDL COLESTEROL DIRECT LICHID STABIL,1x60 ml 3 x 234 716763 ACID URIC LICHID STABIL, 120mL 2 x 59 815863 ALFA AMILAZA(SUBSTRAT GAL-G2-A-CNP), 120mL 2 x 202 Dcont-N Duna Cont N Human Control Serum, 6x5 ml 1 x 395 Dcont-P Duna Cont P Human Control Serum, 6x5 ml 1 x 395 981043 NORTROL - ser control valori normale, 10x5mL 1 x 480 981044 ABTROL - ser control valori patologice, 10x5mL 1 x 485 981933 CRP, 1x3 mL 2 x 405 984000 KONELAB CUVETTE, 40x25x12 BUC/CUT 1 x 2248 989220 SAMPLE CUP 0.5 mL 1000 buc 6 x 397 Conf. ref. 6540/09.11.2020 prezenta tine loc de comanda scrisa va rugam expediati - max 5 zile la sediul beneficiarului
- Număr anunț
- DA26800759
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.419 RON
- Valoare atribuită
- 8.419 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.