Atribuită Cumpărare directă

POLIC 4MM CLAR 2.10MX6M 1.00 PIULITA HEX DIN 934 8 M 6 100BUC SE 0.20 SURUB HEX M 6X 20 100BUC DIN 933 SE 0.20 TRANSPORT (VALORIC) 1.00

Număr anunț
DA26794998
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
196,30 RON
Valoare atribuită
196,30 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196,30 RON

din 196,30 RON estimat