Atribuită
Cumpărare directă
”Servicii de telefonie mobila pentru D.R.D.P. CLUJ” conform specificațiilor anunțului ADV1181262 și caracteristicilor tehnice specificate în caietul de sarcini atașat în secțiunea "Documente atașate". Se ofertează valoarea totală conform Anexei-Centralizator de prețuri -Formular nr. 9 atașat în secțiunea "Documente atașate". Vă rugăm să transmiteți la adresa de e-mail achizitii@drdpcluj.ro formularele completate pe care le regăsiți la secțiunea ”Documente atașate” împreună cu restul documentelor achiziției până la data de 11.11.2020 ora 17:00. Valoarea totala ofertata mentionata in Formularul de oferta nr. 8 si 9 va fi aceeasi cu valoarea totala ofertata in Catalogul electronic.
- Număr anunț
- DA26769077
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.759,72 RON
- Valoare atribuită
- 63.759,72 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.